Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz sutszi #90763 üzenetére

    Ez az egyik kérdés amit gyakorlati oldalról nem láttam még, hogy ilyen kapcsolók esetén érezhetem "alacsonyabbnak"?
    A rövid út miatt nem fogod alacsonyabbnak érezni, mert maga a billentyűzet még így is magas lesz, így a kezed is magasabban lesz.

    Alacsonyabb kupakprofillal is lehet kísérletezni, de még egy XDA sem hozza el a low profile érzetet.

    Több mm-t kellene leküzdeni, ami nem fog menni egy töredék mm-rel az úton, amikor egy LP kapcsoló teljes magassága akkora, mint egy MX kapcsoló plate feletti része:

    És ez az LP kapcsoló is sokkal magasabb, mint egy ollós, az ULP kapcsolók hozzák azt a szintet, de abból még nincsen választék, és ami van, az is annyiért, hogy inkább ne lenne:

    Ezek jelenthetnek bizonyos esetekben inkompatibilitást bizonyos kupakokkal? Mármint kell erre külön figyelni?
    Neked nem kell erre figyelni, a kapcsológyártók szerencsére erre szoktak figyelni, ezek a mindenféle dust proof/wobble-csökkentő keretek az O-gyűrűknek szoktak csak keresztbe tenni.

    Olyasmire ellenben kell, hogy északra néző LED-es billentyűzetre ne akarja Cherry profilos kapcsolókat tenni, mert már a bottom out előtt a kapcsolóházon fog koppanni a kupak, vagy a feletted említett MX Clear/Ergo Clear/Purple kapcsolók vásárlásakor egyúttal egy Geon Stem Trimmert is dobj be a kosárba, mert a túlméretes stem nagy eséllyel meg fogja repeszteni a kupakot (csak 10+ éve ismert probléma a Cherrynél, amit a mai napig nem javítottak).

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák