Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bikkrom

    senior tag

    válasz vzsryl #220113 üzenetére

    Nem Isofixesek az üléseink. Mindenhová bringáztunk, de azért a kicsiket oltásokra vinni, meg ilyen kivételes esetekben taxi volt, havi 1 nem egy ökör ára. Lényeg a lényeg ezért nem Isofixesek. Meg ha édesapám, anyósom elrabolta a kicsiket akkor szintén fontos volt, hogy ne Isofixes legyen. Anyós 5-ös Golfjában totál nem zavarja hátul feleségemet a két gyerekülés között. A V60-ban sem fogja, azt mondta ezen ne idegeskedjek. Mentek már polskival az Adriára. :DDD
    Nem tudom mennyire éri meg egy 15 éves benzines masinára meg egy 10 éves Leaf-re beruházni. Szerintem egy szállal nem lenne kevesebben a szervíz, mint a V60, sőt. Dupla fenntartás, idősebbek, azokba is minden horror áron lesz.

    rbalint88: Jó hallani, hogy fentebb is minden kompromisszumos. Akkor megállok a büdzsével. :) Lehet akkor már inkább molnarpeter javaslatára hajlok. Bérlés+Leaf. Jobban végiggondolva nagyon óckodom a 2 autó fenntartásától. A szerencsémet ismerve kétszeres anyagi csőd. :DDD

    molnarpeter: Valóban. Megnéztem a holland oldalakat. Szóval a fenti javaslatra hallgatva írtam Balázsnak is. Kíváncsi leszek.

    Kickass: Elfér anyós 5-ös golfjában. Két nem Isofixessel. Rendben lesz. Igazad van, a plugin golf felejtős. Az már tényleg pici.

    [ Szerkesztve ]

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Új hozzászólás Aktív témák