Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz LaptopSystem #17564 üzenetére

    Most én is kocsi vásárláson gondolkozok, meg tudnám venni kp-ra is, de fel fogok venni egy minimális hitelt rá, mert mellé lehet "beépített" casco-t kötni, és még a kamattal együtt is jobban jövök ki úgy, mintha sima casco-t kötnék, ráadásul addig én tudom használni a pénzem, ami így megmarad. Igaz én csak 1M Ft körül gondolkozok, de már ezt se akarom casco nélkül "hagyni", mert ha valami barom gallyra vágja, azért sokat kell ám dolgozni :W

    (#17565) Tökmindegy: azt nem értem ebben a retek országban, hogy lépten nyomon kameráznak, traffiznak, elsősegély dobozt! ellenőriznek, megállítanak, és emellett ennyi ember közlekedik biztosítás nélkül? Valami tényleg nem OK itt :W
    Biztosításhoz még hab a tortára, hogy 2 biztosító se tudja egymás között "kicserélni" az ügyfél adatait, mert "rossz a rendszer" okkal, engem vissza akartak sorolni A0-ba, telefonon nem mentem semmire, élőben kellett elküldenem a picsába őket, hogy maradjak már B3-ba :W Aki nem ment be verni az asztalt, azt tuti visszasorolták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák