Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nesa

    veterán

    válasz 8th #103595 üzenetére

    Az en tipom 22 eves es meg tartom, ugy rohad mint egy 3 as golf, de valahogy amikor a 2 kuszob meg egy/ket folt elhelyezesere azt mondjak a laktosok 100k, es muszakival 100-150k egy dizel, a benzines meg 50-100k nemsokan dontenek a lakatolas mellet, nincs aruk nem akkora kult auto mint a 3-as golf, azokra orommel locsolnak a gazdaik 2-300k is, evente :D

    A fiat elokamras dizele ha nemrugod szet gond nelkul lefut 600k km sot a legtobb szerintem megis futotta az enyem 300k tul meg total egybe van nem szakdt a belseje csak a kormany boritasa kezdi feladni, a hatso labter nagyobb mint egy oktaviaba a golf nyomor tanya ahoz kepest.

    Ja es minusz 20 ba is tudok szamitani ra mindig beindult, a leghidegebb talan -22 volt, mezei dizelt tankolok semmi premium, inditom megy, lealitom leal.

    Egyebkent volt tipod hogy tudod hogy egy kalap szar, en elarulom neked lehet nem ez a legszebb kocsim de eddig ez a legjobb autom szerintem ilyenem mar soha tobbet nem lesz ez lakatolasal egyutt se ker 2ft/km fentartasi koltseget es ezt ugy mondom hogy kb 140k belenyomtam, mar ha lett volna komoly bibi csak kijott volna.

    Most kene ra koltenem elszart a motortarto bak es libeg a motor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák