Hirdetés

Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz _Voyage_ #34973 üzenetére

    Auris pont mindig kimarad, bááár jövő héten viszem a zöldet kötelezőre(meg gázpedálcserére) akkor lehet kipróbálom.

    Én még Ceed tesztvezetésnél + utána forumos olvasgatás hatására jöttem rá, hogy nekem mi fontos és mi nem.
    Elmentünk tesztvezetni leraktam a kezem a puha műanyagra(ajtó) 2perc múlva rá volt ragadva. Yarisnál ott szövet van, jóval kellemesebb érzés.
    Írták, hogy milyen puha műanyagok vannak Ceedbe, megtapogattam. Aztán belegondoltam Yarisba és fogalmam se volt ott milyen van. uis soha nem tapogatom a műszerfalat.
    Ekkor még mindig azt gondoltam, hogy jó a puha műanyag mert nem karcolódik, nem fog nyekergni, evvel szemben mit csinál a Ceed 30.000km után? Nyekeregnek a műanyagok és nagyon könnyen is karcolódnak.

    ergo: Amihez hozzáérek ott legyen szövet esetleg bőr. Amihez nem az gyak nem érdekel. A nyekergésnél a puha műanyag pedig csak egy tényező.

    Itt egy másik kérdés, hogy amíg gyak egyazon árban van Auris Ceed és Golf addig nincs miről vitázni golfot kell venni. :DDD

    szerk: Tibi: muhaha :))

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Aktív témák