Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz kerxy #44744 üzenetére

    komolyan nem látom a táblát, pedig visszanéztem most párszor... (ja most meglett, csak kitakarta az óriáslogó) mellesleg ha áll a busz, akkor nem is előzésnek minősül a jelenet, hanem kikerülésnek, amit meg is tehet az autó, mivel szaggatott a záróvonal a buszmegálló mellett végig... :) pl látja a fekete autót vezető, hogy megáll a busz, szemből tiszta, indexel és elkezdi kikerülni, de a busz is indulna tovább szinte azonnal (nézzétek meg: 6 másodpercig állt összesen) és így előzés lett a dologból... szerencsére gond nélkül meg tudott állni, így nem lett baj... az más kérdés, hogy magától figyelt-e, vagy kellett a dudaszó figyelemfelhívásnak... megadta az elsőbbséget, de már kb mindenki ásná a sírját, ami szvsz túlzás... nagyobb gáz az is, hogy itt a városban van hogy várakozunk babakocsival, túlsó sávban megáll már a sor, de az oldalunkon még elhúznak páran... nyugodt ember vagyok, de az ilyeneknek szoktam már szólni pár szépet és mutatom a nemzetközi jelzést is :U ezt nagyobb tahóságnak tartom, mint ami itt volt

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák