Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz travix #84833 üzenetére

    Én csak a saját példámból tudok kiindulni ahol épp nemrég beszélgettem 2 munkatársammal is az állampapírokról (én is vettem dkj-t) és az egyik reakciója az volt ő ezt nem érti és hiába mondtam hogy segítek, inkább nem érdekli.
    A másik meg még 2019-ben vett Máp+t (én is onnan váltottam), de hiába próbáltam javasolni neki hogy ő is váltson, esélyem sem volt mert minden szép és jó, jön a pénz abból is.
    Tehát leginkább csak félnek a pénzügyi dolgoktól a magyarok mint a tűztől, de ami sokkal rosszabb hogy ha valaki még fel is ajánl segítséget (na nem mint ha valami guru lennék a témában, de ezért alapabb fogalmak talán megvannak) akkor is az elutasítás.
    Az ingatlan működését meg érti. Tanulni valami újat? Ugyan már. Inkább legyen szarabb hozamú, de azt érti...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák