Hirdetés

  • Mini-ITX méretű RTX 4070 Kínából

    ph A Zephyr egyedi tervezésű VGA-ja szokatlanul rövid hűtést kapott, mely állítólag nagyon hatékony.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz hcl #51717 üzenetére

    Igazából nem én lőttem, szüleimnek vettem a gépet.
    Automatába tették és ezzel fotózták végig görögországi kirándulásukat.
    Miután megláttam a képeket kissé mérges vagyok magamra, hogy ezt a gépet választottam nekik, mert ők is úgy voltak a zoommal, hogy jó hogy ha van. Csak ez nem úgy működik, hanem vagy a zoomot választod, vagy a képminőséget ilyen árkategóriába. Reménykedtem benne, hogy nem lesznek annyira rossz képek, de sajnos többségük az. Automata mód is gyenge benne szerintem, meg valóban a kicsi szenzor öli meg a gépet mert optikája elég jó. Sajna ez van, egyenlőre marad ez nekik. Ő szerintük jó képek lettek szóval az a lényeg :DD

    Jah azt hozzáteszem, hogy a 800 képből 3! kép készült zoommal.... :(((

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák