Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tachion86

    tag

    Sziasztok!

    Kérlek ajánljatok nekem egy jó okostelefont 100, maximum 110 ezer Forintig! Ennél többet elvből nem vagyok hajlandó kiadni egy telefonra. Nincs túl sok igényem, a jelenlegi Lumia 925-ömnél kb bármi jobb lehet. Tulajdonképpen ez is jó nekem, csak most már nagyon elegem van belőle hogy nincsen meg rá egy csomó fontos alkalmazás. Amire használnám kb sorrendben:
    1.: Mobilnet megosztása WIFI-n, egyszerre két készüléknek. A laptopomnak és a WIFI-s nyomtatómnak, hogy a laptopról tudjak vezeték nélkül nyomtatni.
    2.: Netrádiós zenehallgatás.
    3.: Böngészés.
    4.: Autós navigáció. A Nokia HERE-hez vagyok hozzászokva, jól tudom hogy ez már Androidra is elérhető?
    5.: Fényképezés, leginkább makrófényképezés.
    6.: Telefonálás.
    Továbbá nem fontosak, de a választásnál előnyt jelentenek a következők, nagyjából szintén fontossági sorrendben:
    7.: Headsetről vezérelhető zenelejátszó (a Lumia 925-öm heatsetén van egy gomb amivel meg lehet állítani és el lehet indítani a lejátszást, számot lehet váltani stb.)
    8.: Legalább két év jótállás.
    9.: 32GB háttértár, vagy bővíthető memória.
    10.: Ujjlenyomat-olvasó.
    11.: Minőségi anyaghasználat.

    Egyenlőre a Lenovo Vibe P1 tűnik szimpatikusnak, de annyi alternatíva van... nehéz választani.

    Üdv.: Attila

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák