Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz cidalain #87818 üzenetére

    Hát elég általános igényeim vannak általában :D Most wp-m van, ami nagyon jó, nem lassul, kicsit döcög csak, de ez a korral jár, szeretem is a csempét, csak pár alkalmazás/funkció hiányzik. Plusz alig van választék, most egy "szebb+ telefont szeretnék...igaz a 830 is nagyon jól néz ki :) Miui-t nagyjából ismerem, barátnőmnek Redmi 1S van, alapvetően szereti, bár néha csinál furcsaságokat, de melyik teló nem :D

    Ájvé: köszi :)

    rzerge: mindenképpen megvárom, hogy ott is legyen, meg szerintem a black fridayt is, hátha lesz vmi jó ajánlat :) Én is hosszú távra keresek telót, nem szokásom gyakran cserélgetni, legalább 2, de inkább 3 évet húzzon ki. Ami azért nem lehetetlen elvárás, a lumia 620 is 3 éves típus, és mostanában gondolkozom a cseréjén, főleg a 4G hiánya, meg a gyengülő akksi miatt....LTE azért lehet fontos, mert a hívás minősége is sokkal jobb, erősebb a tornyok hatótávja, "ereje", mint 3G-n. Vissza akarok térni a Voipra, igaz, csak kisegítő szerepben, ha elfogy a flottás keret, arra meg LTE kellene...

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák