Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phedi77

    tag

    Sziasztok!

    Már 1 hete "szenvedek", hogy milyen telefont vegyek. (Fő irány: gyorsaság, lefagyásmentesség, kamera) Sokat segítettetek nekem, így leszűkült az irány 2 telefonra: LG G4 és HTC One M9. Az M9 kiesett - kritikákat olvastam neten és állítólag az M8 óta nem sokat fejlődött. Valamint összehasonlító tesztekben is többmindenben lenyomja az LG. Egyedül az LG mérete az ami még mindig nyomaszt. Többször voltam MM-ban és nézegettem őt (LG), de valahogy nem az igazi. Samsungot alapból nem néztem, mert S4-gyel rengeteg lefagyási, alkalmazások közötti lassú váltás problémám volt. De a lányom odahúzott a Samsung standhoz és megláttam az S6 Edge-t. Hát ez valami gyönyörűűűű! Nekem ilyen kell! DE: vajon ez is lefagy? Vajon a kedvenc kontaktokat itt sem lehet fontosság szerint rendezni csak ABC sorrendben?
    Írtam már az S6 Edge fórumra, de senki sem válaszol :( Bennetek bízom újra. meg merjem venni és nem fogok úgy járni mint az S4-gyel?.... Törésteszten (iPhone 6 vs. S6 edge) nagyon jól szerepelt, úgyhogy elvileg "nyugodtan" leejthetem ezt is - ahogy sajnos a telefonokat általában szoktam.
    Előre is köszönöm, hogy (még mindig) segítetek.

Új hozzászólás Aktív témák