Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mézespálinka

    senior tag

    Sziasztok!

    Szeptember környékén lehet, hogy telefont cserélnék. Segítenétek abban, hogy merre kezdjek keresgélni? (szeretek előre olvasni fórumokat, teszteket stb a kiszemelt készülékről mielőtt döntök :))

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    előfizetéshez lesz, konstrukciótól is függ galaxy S6 jelenlegi ára körül terveztem
    - Használt vagy új
    garancia fontos számomra, így ha használtat csak akkor vennék ha lenne rá még rendes (hw-es garancia)
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    alapesetben szolgáltatónál tervezném, annál a szolgáltatónál amely árai szimpatikusabbak
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    egy hűség idejére tervezem (2 év)

    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)

    egy igazi "mindenest" keresek. játék, zene, film, net, fotó!!, extra funkciók (gps-el kapcsolatos, sporttal kapcsolatos) minden féle lehetőségét kihasználnám
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    -droid vagy ios (ios-től csak az s6+ ára (nagyobb tárhellyel) ) riaszt el, kipróbálnám de alapvetően droidos vonalon mozgok így ezt a próbát drága mulatságnak tartanám. (u.i.: amikor néztem galaxy s6-nál azért drágább volt)
    Amiket nézegettem itt az arénán: note, samsung s6, (iphone s6+), lg g4,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák