Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jeffi

    aktív tag

    Helló!
    Iphone 4S vélemények?
    Most untam meg, hogy már a 3. androidos telefonommal járok úgy, hogy ~1 év után nagyon idegesítő dolgok jelennek meg.
    Például: Hívnak és nem lehet felvenni, felveszem és tovább csörög a telefon, nem rezeg, nem hallanak, lefagy, néha meghal és nem éled fel, stb..
    Szerintem egy életre megutáltam az androidos telefonokat, nincsenek nagy igényeim, de legalább arra lehessen normálisan használni amire ki van találva. (Amire ezen kívül szoktam használni: Clash of Clans, Facebook)
    IOS telefonom még soha nem volt, de ha esetleg megvenném remélem nem fogok benne csalódni, vagy IOS-nél is előjönnek az ilyesféle problémák 1-1,5 év után?
    Mégis, mik a hátrányai az IOS-nek az Androiddal szemben?

    Másik kérdésem: Ha esetlég eljutnék odáig, hol vegyem meg? Mert úgynézem szolgáltatók boltjaiban már nem kapható, apple oldalán sem, OLX? Azt tudom hogy vannak ilyen hamisított iphoneok (meg minden telefon xdd) de mégis honnan tudhatom meg hogy az amit kinézek az nem az? (emiatt szoktam szolgáltatónál venni, mert ott biztos nem b*sznak át, annyira meg nem értek hozzá hogy egy képről megállapítsam hogy az igazi-e)

    [ Szerkesztve ]

    X1X

Új hozzászólás Aktív témák