Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batistuta10

    csendes tag

    Sziasztok! Még új vagyok az oldalon most regisztráltam. A segítségeteket szeretném kérni! Nem tudok dönteni két telefon közül. Előző mobilom összetört és készülékbiztosításba kaptam helyette egy HTC Desire 610-t kb másfél hónapja és nagyon megtetszett. Közben hosszabbíthattam szerződést (vodafone) és ezzel együtt új készüléket választhattam. Nokia Lumia 735 lett belőle, 3 napja használom(kötöttem rá biztosítást is) és ez is nagyon tetszik. Amikre használtam a HTC-t arra használnám a Lumia-t is(zene, internet, youtube, néha film, játék, facebook-ozni meg ugye telefonálni). Minden androidon használt programot vagy annak megfelelőjét megtaláltam WP 8.1-re is, játékokat ugyan azokat (Asphalt 8, Carx Drift Racing) és tökéletesen működik.Hardverileg full egyforma a 2 (Qualcomm Snapdragon 400, Quad-core 1,2 GHz Cortex-A7, Adreno 305, 1Gb Ram, 8Gb belső memória). A WP-re lehet sd-re is appokat telepíteni(pozitíum) míg androidon csak belső memóriára. A Lumian jobb a képminőség, színesebb, legalább is nekem jobban tetszik, nagyobb a felbontás a kijelző mind a 2-n 4,7". A HTC-n tetszik a sztereó hangszóró de igazából annyira nem lényeg. A nokia gorilla glass 3-al ellátva. (+pozitívum mert mélyépítésben dolgozom...) A 6,7MP hátlapi kamera a Lumian sokkal szebb képet csinál, mint a HTC-n a 8 ,az előlapi össze se hasonlítható a Nokia javára ismét. Igazából a OP rendszer miatt nem tudok dönteni tetszik ez is az is, de kezd nálam a mérleg a Lumia felé billenni. Szeretném ha többen megerősítenének az androidról wp-re váltásban vagy az ellenkezőjében. Gyakorlatilag 2 évig valamelyik készüléket fogom használni és nem akarom megbánni. Előre is Köszönöm a segítségeteket! (Ha írtam hülyeségeket azt nézzétek el, mivel említettem, hogy új vagyok)

    Üdv: batistuta10

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák