Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Na visszatértem...! Ez voltam.

    Tehát: facebook, sok böngészés, zene, videózás sok, hosszas telefonálások, jó üzemidő, térkép, stb. Hosszas mérlegelés után a következő készülékek jöhetnének szóba:

    Vodát tegyük félre, legyen T-mobile Next S csomag (8k/hó, illetve a készülék törlesztője. Zárójelbe írtam magamnak az aranytárskártyás árakat, mert lehet lenne rá opcióm!)

    Sony Xperia Z3 - 14980 Ft/hó (12880 Ft/hó) + Bluetooth hangszóró (ez milyen..??! passz, bár nem venném hasznát)
    Sony Xperia Z2 - 14180 Ft/hó (12080 Ft/hó)
    Sony Xperia Z3 Compact - 12880 Ft/hó (10880 Ft/hó) + Bluetooth hangszóró
    Samsung Galaxy S5 - 13780/hó (11680 Ft/hó)
    Nokia Lumia 930 - 12480 Ft/hó (10380 Ft/hó) kezdek megbarátkozni a WP-vel

    Vegyük elsősorban az aranytárskártyás árakat.
    - Z3 megéri a havi 800 Ft pluszt Z2-höz mérten?
    - Z2 vs Z3c? Kár összehasonlítani? A compactnál nagyon tetszik, hogy alig maradt kihasználatlan terület, míg a nagytesóknál azért van jócskán alul, fölül is. Persze ezen már nem lenne annyira élvezet a videózás, és a böngészés, már ami a méretet illeti.
    - SGS5 - Végső megoldás, a fentiek megérnék ehhez képest a felárat?
    - L930 - Külsőre ez a telefon viszi a prímet, ráadásul jó a kamera is. Ugyanakkor a WP-ben nagyon zavaró a listanézetes ömlesztett menü, a beállítások összevisszasága. No meg ez már se nem vízálló, se nem porálló.

    Érdekelne, hogy ez az IP58/68 védelem mennyire parasztvakítás? Tényleg hasznos? Ha esőben előveszem a telefonom, nem fog néhány csepptől elhalálozni? A kijelző alatti porosodás baromira zavaró, a kis Topo-m már-már sivatag, napon alig látok valamit. Ezek hiányával a Lumia 930 vajon mennyire lenne időtálló?

    Ezek közül mindegyik megbirkózik a feliratokkal videolejátszás közben?

    Anyaghasználatot tekintve melyik milyen egymáshoz viszonyítva? Korábban nagyon tetszett az LG G3, de sok helyen olvasgattam, hogy akadozik a szoftver miatt, meg meghatározott helyeken "magától" hajszálrepedések keletkeznek rajta. Ilyen "fícsörök" nekem nem kellenek. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák