Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geritwo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Okostelefon cserén gondolkodom, jelenleg egy HTC Desire X-t nyúzok, de már nem kielégítő a teljesítménye (érzésem szerint kevés benne a RAM).

    Mivel szeretnék minőségi ugrást, de nincs rá nagy büdzsé és nem kell tepsifon, valamilyen kompakt csúcsmodellt vásárolnék, a Galaxy S5 minin vagy a Sony Z3 Compacton gondolkodom.

    A fő szempontok:
    - 2-3 évig ne kelljen cserélni, tehát legyen időtálló a konstrukció
    - Jó kamera (Instagram- és mobilfotó-függő vagyok)
    - 60 FPS HD video, de ezt mindegyik kiszemelt tudja, csak a mostaniról hiányzik nagyon
    - Bírja sokáig az akksi
    - Lehetőleg legyen értékálló

    A Sony kulturált kezelőfelülete nagyon tetszik és az sem utolsó, hogy van rajta exponáló gomb - amit előszeretettel lehagynak a mostani csúcsmobilikról, nem értem miért. Viszont drágább és bumfordubb, mint az S5 mini. A Samsung deisgnjáért nem vagyok oda, csak a jó felszereltség, jó kamera tetszik benne. Viszont a Sonyban több a RAM.

    A fő kérdések:
    - Melyiket vennétek a kettő közül/van-e lényegi különbség a fentieken kívül?
    - Melyik gyártónak jobb a szervizháttere itthon? A HTC-nek nagyon vacak, ilyen szempontból a Samsungot ajánlották.
    - A Samsungnál még nagyon vonzó ajánlat a DualSIM-es verzió, amit ugyan csak nyaralásnál használnék ki, de gondolom, növelheti a készülék értékállóságát.
    - Ebben az árkategóriában (Max. 120 ezer forint) van jobb opció?

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák