Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ates93

    csendes tag

    Sziasztok !!!

    Elég nagy gondban vagyok hogy milyen okos telefont vegyek , de odáig el jutottam hogy okos telefon kell :D
    Elég sok telefonon gondolkodtam , Htc one m8 , Lg nexus , Nokia lumia 930 , Samsung s5 ,Sony xperia z3
    Tehát elég drága telefonok gondolkodtam , de egyikről se tudok sokat . Mindenképpen úgy szeretnék dönteni hogy melyik a legjobb a következőkre :

    - erős igénybevétel
    - fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézés)

    Zene hallgatásra és internetezésre akarnám leginkább használni ! De ha lehet mindenben legyen jó .
    Samsung s5 felé mozgok leginkább ! Vagy érdemes megvárjam az újabb szériát ?? Illetve még egy nagyon jó fejhallgatót is szeretnék venni hozzá , melyikből lehet kihozni a legjobb hanghatást ?? Illetve a technika tart ott hogy egy fejhallgatót is ugyan olyan jól szól egy telefonnál mint egy számítógépnél ? Egyik ismerősöm azt is mondta hogy kelleni fog akkor nekem hangerősítő telefonhoz . Kérek írjátok le a véleményeteket ! Ha valamit kihagytam majd írok még :S De ha kérhetem valami részletes információ kéne hogy melyik telefon lenne a legjobb nekem erre a célra ! Meg ha lehet fejhallgatókról is írhatok véleményeket !

Új hozzászólás Aktív témák