Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Sziasztok a motorola defy-met szeretném lecserélni egy sokkal gyorsabb készülékre.
    Amiket sokat használnám az a GPS,WIFI, BT és természetesen a net .

    Miltitaszkot jól birja belassulás nélkül,Mert sportolás közben BT-t headszeten keresztül hallgatok zenét mikozben az endomondo progival rögzitem az adatokat GPS utvonalat.

    Első körben a kinaiak között néztem szét a ZOPO C2 és 980+ os telefonok 2gb os verzióban megfelelnének,csak az unios websopból 57 dollárért postáznak ami elfogadhatatlan számomra ennyi.
    Kinából meg áfával és vámmal ugyan ott lennék, ha egyáltalán sértetlenül átvészelné azt a pár hetet mig ideér.
    A hazai felhozatal meg töredékét nem tudja a fenti 2 telefonnak lényegesen drágábban.

    Ezért aki tud még alternativát hasonló tulajdonságokkal mint a zopo és 60k környékéböl kijönne függetlkenül az jó lene.
    Gigabyte telot is néztem az MM-ben , de nem találtam róluk megfelelő leirást és tapasztalatot hogy mit tudnak vagy a prestigo .

    Összeségében, 4-8 magos teló 2gb rommal, 4,7-5"ig, fullHD video 30fpsel és elfogadható fényképezővel .
    GPS stabilan is gyorsan müködjön., 60k max ár. 1 napot kibirjon még 1 -2 orai sport üzemen kivül.

Új hozzászólás Aktív témák