Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narim

    tag

    Sziasztok!

    A közeljövőben tervezek mobil vásárlást és ehhez kérném a segítségeteket.

    - Árkategória: ebben rugalmas vagyok, 100-110 eFt-ig is talán hajlandó vagyok elmenni, ha jó telefont találok
    - Használt vagy új: mindenképpen újat szeretnék.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, előfizetésem már van.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Egy megbízható, jó telefont keresek hosszú távra (pl. 3 év).
    - Mire használnád? hívás, sms, böngészés, zenehallgatás, fényképezés, videózás, emailezés.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android vagy Windows jöhet szóba, a Blackberry-t nem ismerem.
    - 4,5 collnál ne legyen nagyobb!

    Jelenleg egy Motorola Defy-om van, immáron 3 éve, ezt cserélném le, lehetőleg szintén 3 évre. Lassú is, sok újabb program nem megy rajta, stb.
    Fontos, hogy gyors, megbízható telefon legyen, a strapabíróság sem hátrány. Mivel nem akarok nagy telefont, pl. egy Sony Xperia Z1 compact-tal szemezgetek jelenleg, de az 119eFt-ért kapható jelenleg függetlenül, amit kicsit soknak érzek, nem vagyok biztos benne, hogy megér annyit. Viszont a vízállóság pozitívum. :)

    Előre is köszönöm a javaslatokat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák