Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pandapingvin

    újonc

    Sziasztok...nagyon sok tesztet elolvastam már de nehéz a döntés hogy milyen okostelefont vásároljak. Hosszabb távra szeretném vásárolni legalább 2 évre, úgyhogy időt álló készüléket keresek. Árazásban max 50.000 Ft-ot költenék rá kártyafüggetlenül, és újonnan. Telefonálásra, zenehallgatásra, böngészésre, chat-elésre, fényképezésre, egy kevés egyszerűbb játékra és néha filmezésre használnám. Operációs rendszer szempontjából teljesen mindegy milyen, ahogy a márka sem fontos csak annyira hogy megbízható legyen a teló. Fontos lenne még az előlapi kamera, vaku, és a mérete minimum 4 col de max 4,7 vagy még 5 colos de az már kissé túl nagy talán nekem. A mobilnetet eléggé aktívan használnám rajta és jó lenne ha a nap végéig bírná töltés nélkül. Persze ezeken felül jó érzés ha minél többet tud a telefon még ha lehet nem használnám is ki túlságosan de mivel hosszú távra szeretném minél erősebb készüléket keresnék. Néztem a Sony xperia S-t is, tudom hogy már elég régi eszköznek számít, de a mostaniakkal is felveheti még a versenyt és mondjuk az 60.000 forintba kerül kb, de már rengeteget ugrott az ára. Eddig ez tetszett a legjobban de jó lenne ha egy olyan telefont találnék ami 50.000 forint körül lenne max. Szeretek fényképezni és tudom hogy a legtöbb kínai telefonnak kicsit sem erőssége a fényképező de azért szeretném ha minél jobban teljesítene a teló ezen a téren is. Hát lehet túl sok az elvárásom ennyi pénzért, de ha van valami jó tipp azt megköszönném mert nehéz a választás.

Új hozzászólás Aktív témák