Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Koktail

    tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen telefont vegyek, ti milyet ajánlanátok!
    Körbenéztem a kínálatban, de most mr teljesen elbizonytalanodtam.
    Teljesen átlag felhasználó lennék, telefon, email fiókok, netezés, gps, zene, fényképezés (tehát ne legyen szar minőségű, tudom ez most nem egyszerű mert mindegyiknek van hibája), videózás, esetleg 1-1 online film, 1-1 játék, de ez a kettő nagyon ritka. A lényeg akksi kibírja legalább 1,5-2 napot normál használattal, normális kamera, kijelző (de ez már szinte összesnek jó) tárhely mérete (ha nem lehet sd-re mindent mókerolás nélkül menteni akkor 32Gb belső) ne legyen bazi nagy legjobb lenne egy 4,5-es kijelzőméret, de még a keskenyebb 5-k is szóba jöhetnek, pl. Z1 már elég nagynak tűnik, így fogásra-méretileg az SP, P6, Nexus 5 méret jönne be, de ha már kiadok pénzt akkor nem akarok SP-t venni, ami fél év múlva nem fog sok mindent érni... :(
    Az ár rész igazából annyira nem kötött, de 150eFt felett nem szívesen adnék ki érte.
    Utolsó verzióban ezek voltak a pakliban de már semmit nem tudok... :DD ZR (most hallottam nem túl jókat róla kamera terén, meg hogy nem lehet normálisan sd-re menteni) Z1compact (félek kicsi a kijelző hogy még a 4,3-ból veszik el az alsó gombsort) Z1 (nagynak tűnik fogásra) Oppo Find 5, illetve 7 (majd ha megjelenik) ezek se tökéletesek de képben vannak, meg a Xiaomi MI3 (de itt a gond hogy világ másik feléről jönne, ha valami baja van akkor szívás)
    Ennyi nagyvonalakban, ja és Samsungot annyira nem vennék...

    Köszi!

    Üdv.:
    Koktail

Új hozzászólás Aktív témák