Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz tibbike01 #42885 üzenetére

    Nincs legjobb vétel ebben a kategóriában, mindegyiknek meg vannak az előnyei..
    G2 mellett szól a kedvező(bb) ár, a kategóriában a legjobb üzemidő, a gyönyörű kijelző és a keskeny káva :)
    S4 mellett a prémium garancia szól (ebay esetén ez nem játszik), illetve a korrekt szoftveres támogatás, kamerában G2 szint, hardverben viszont gyengébb
    Z1 mellett a vízállóság szól, viszont cserébe színekben viszonylag fakó, és nagyon vastag a keret körülötte, szoftveresen is kevesebb az extra funckió, mint a másik kettőben (ez szerintem előny, a G2 esetén pl a max ~1 GB szabad RAM elég gázos) :)
    Illetve van még valami ami talán a legjobb ezek közül (szerintem): az LG Nexus 5 :K
    Kamerában S4/G2 szint, és bár papíron gyengébb/kevesebbet tud mint a konkurencia, egyrészt nagyon jó áron van, másrészt szoftveresen sokkal gyorsabb és gördülékenyebb, mint a gyártó által módosított szoftverrel szerelt előbb felsorolt 3 készülék :K Sebességre nagyjából iOS szint, akadás, lassulás nem fordul elő :N Frissítésekben is jobban áll mint a többi (S4-en és Z1-en 4.3, G2-n 4.2.2 van jelenleg, ezen 4.4.2) , plusz azonnal kapja a frissítést, amint be lesz jelentve az új android verzió, míg a többi gyártó legalább 3-4 hónapot csúszik vele.....
    Szóval szerintem Nexus 5 (UK Play Store-ból nagyon jó áron meg lehet szerezni, hivatalos garanciával), amennyiben nem nyerné el a tetszésed a fentiek közül az igényeidnek megfelelően válassz, ha a Nexus nem játszik, a G2-t venném ;)

Új hozzászólás Aktív témák