Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz Ed3r_X_ #41431 üzenetére

    Nincs és nem is volt SP-m, havernak van és elég sokat panaszkodik rá....a sony féle launcher akad, sokszor újratölt, wifi gyenge, kijelző fakó,és rohadt gyorsan merül....
    Olyat nem írtam hogy nem működik, mert sokan elégedettséggel használják, de ettől függetlenül hiányzik belőle pár dolog...oké hogy pótolható Play Store-ról, de pl jegyzetelő appból is vannak rohadt jók, mégdincs egyik sem olyan mint egy QuickMemo, amit bárhol elérhetsz a rendszeren belül statusbarról, QSlide sem nagyon pótolható, és még lehetne pár dolgot mondani ami hiányzik belőle...

    És azt hiszen tisztában vagyok azzal hogy a rendszerfrissítések nem csupán a menüben lévő számok átírásáról szólnak Nexus tulajként :)

    Egyébként nincs bajom a sony-val, nagyon szép telefonokat gyártanak, az Xperia Mini-met pedig imádtam, egyedül a kijelző és a szoftver amin szerintem javítani kéne...
    Múltkor fogtam Tablet Z-t, hihetetlen könnyű , szép, vékony stb, de feloldás után a launcher akadozott....pedig abban már a négymagos S4 Pro van :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák