Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silvergod

    őstag

    először is ahogy írták el kellene dönteni ki milyen rendszert akar, és utána is kellene nézni melyik mire képes és mit tud...aztán utána lehet nézni telefont.
    Nem is kellene Android vs WP hasonlítgatni teljesen más rendszer... mind a két tábor a sajátját fogja ajnározni....
    először döntse el milyen rendszert akar szerintem....telefon topikban minek érdeklődik rendszerek után nem is tudom...

    és akkor jön az örök vitatéma a rendszer akadás meg az amoled beégés stb.....valaki esetleg mást állít azt már mindjárt megkövezzük hozzunk nagyon okos példákat hogy már halottam hogy beéget,meg hogy láttam hogy akadt rajta....
    ÉS akkor mi van?
    ebből nem az következik hogy mindegyiken akadni fog vagy beég vagy pixelhibás lesz.....
    vicces hogy mondjuk pár ember állít ilyet abból már eltemetjük az egész szériát hogy ilyen...
    Nem nem az ...nekem gyári JB van az Advancen és nem akad érdekes módon,nem lett moddolva semmit...teszi szépen a dolgát...tudni kell bánni vele :D

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Új hozzászólás Aktív témák