Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Destroyer91

    tag

    Sziasztok!

    Telóvásárlás (a jelenlegi Galaxy Ace-m már kissé kiöregedett :DD )előtt állok,és szeretném a segítségeteket kérni.
    Árban olyan 100-125 e Ft közötti kategóriára gondoltam,de 130 a maximális határ. A telefont újként venném, jelenleg T-mobilos vagyok, de még nincs előfizum (szóval nem tudom így érné-e meg jobban, vagy kártyafüggetlenül netről,de bárhogy jöhet).
    Nem sűrűn cserélegetek készüléket, szóval olyan telefon kellene, ami legalább 3-4 évig lesz hű társam :D
    Igazából márka, oprendszer nem különösebben mérvadó számomra (de egyébként a htc-k,sony-k formaterve áll közelebb hozzám), bár a Samsungoktól eléggé elhidegültem mostanában (s3-s4 számomra szörnyen rondák :DDD ), illetve az Iphonekér sem vagyok különösebben oda.
    Fontos számomra a külső, ha már ennyi időre veszek telefont (illetve a víz-,por-,ütésállóság sem utolsó szempont a minőségi összeszerelés mellett). Főleg telefonálás,sms,netezés, esetleg filmnézés,játék (tehát a multimédia) része érdekel jobban, de több mint valószinű, hogy munkához is használnám, tehát levelezések, szerkesztőprogik, stb., de nem hardcore igénybevitelre kell gondolni. Illetve az akksi, bár tudom, hogy ez nem erőssége a mai telefonoknak, de azért átlag használat mellett 1-1,5 napot azért bírjon ki :U
    Megmondom őszintén, jelenleg egy Sony Xperia Z-vel szemezgetek, ami a különféle tesztek olvasgatása és egyebek utána a leginkább igénykielégítőnek tűnik ebben az árszegmensben, illetve véleményem szerint brutálkisan jól néz ki ;]

    Esetleg ajánlott ez a telefon? Vagy van bármi más, jobb ebben az árkategóriában? Bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok, és előre is köszönöm a válaszokat! :U :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák