Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz mohotol #2838 üzenetére

    Remelem, hogy felkavarja es megjobban csokkennek az arak (bar a Gnex mar nem fog tul sokat csokkenni szerintem.)

    En most pont azon gondolkodom, hogy ahelyett, hogy vennék egy méregdrága új LG Nexus-t vagy Lumia 920-at vagy Note2-t vagy akarmit (amiknek ugyis lemegy fel ev alatt az aruk legalabb 30-40%-kal) inkabb a jelenleg meglevo Galaxy S melle veszek egy Nexus 7-et. Igazabol a jelenlegi SGS-t csak addig terveztem hasznalni, amig nem talalok valami jobbat a korabbi telefon helyett, de rajottem, hogy bar lassuscska, de alapvetoen mindenre elegendo (whatsapp, bongeszes opera minivel, greader, jefit, skype). Vagy veszek a galaxy S helyett egy Nexust vagy tenyleg egy lumia 800-at, mert iszonyat tetszik az a telefon kulsore, akarmennyire is nem kap frissitest meg rosszabb a rendszer mint az android - hosszu ideje az elso olyan telefon, amit igazán szeretnék es nem csak a specifikaciok miatt. Ez nalam eleg ritka. Esetleg lumia 900, de az annyira nem tetszik kulsore, a 800 jobban egyben van szerintem, meg a hajlitott kijelzo, mmmh... bar meg kell nezni jobban, ha vegre eldontom, hogy mi legyen. Viszont eleg rendesen mennek le a lumia 800/900 arak.

    Nagyon elvetemult gondolat ez szerintetek? Bar a mai wp8 meg az elhalasztott google bejelentest meg megvarom mindenkeppen (lehet, hogy akkor gyokeresen megvaltozik a gondolkodas).

Új hozzászólás Aktív témák