Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz agabe #24222 üzenetére

    (#24222) agabe írta:
    "konkret keszulek nelkul (itt okostelokat fognak ajanlani) a dual SIM-eseket felejtsd el, mert azok az androidosok kozott egyszeruen olyan otvar hardverrel vannak amit majdnem mind csak a belepo modellekbe tesznek egyebkent a gyartok, max jobb s kijelzo, de attol meg vagy "hasznalhatatlanul" lassu (legalabbis idegesitoen), vagy ha van olyan ami mar gyorsabb azzal meg mas problemak akadnak (alcatel pl. bluetooth-t nem tudja rendesen mukodtetni), az aruk meg magas foleg ahhoz kepest amit (a telefonalason kivul, es hogy ket kartyasok) nyujtanak."

    Köszönöm a választ!

    Mi a helyzet a "SONY Xperia Tipo Dual" készülékkel?

    (És miért nem tartod jónak az Android-os készülékeket?)

    (#24226) BE4GLE írta:
    "Nekem van egy Prestigio MultiPhone 4500 Duo-m. A márkát és a típust is merem ajánlani.[..]"

    Nagyon köszönöm a tippet! Viszont kérlek, írd le, hogy miért!? (Vagy éppen miért ne? --> azok alapján, amelyet az elvárásaimról írtam.)

    Én valódi érvekre vagyok kíváncsi, hogy ha valaki ajánl egy telefont, azt miért tartja jónak!? (És milyen negatívumait tartja megemlítésre méltónak.)

    Egyelőre tényleg nyitott vagyok sok mindenre.

    Mondjuk dizájnban egyre inkább a SONY és Nokia "sarkos" készülékei tetszenek. A kerekded készülékek annyira nem. (Persze kisebb eséllyel sérül az ilyen forma.)

    (#24236) pit stop írta:
    "Vodánál melyik/mekkora csomagban vagy - azt kifelejtetted és elég fontos"

    Nem felejtettem ki. Direkt nem írtam. ;) Ugyanis nincsen jelentősége, mert egy céges, kedvezményes előfizetői csomagról van szó, ami csak a cég alkalmazottai számára elérhető.

    (#24236) pit stop írta:
    "Egyébként ha kétkártyást szeretnél szolgáltató kiesik."

    Hát említettem fentebb, hogy nem minden áron ragaszkodom a két SIM kártya használatához. Ahogyan ahhoz sem, hogy a szolgáltatónál vásároljak okostelefont.

    Csak mivel van régebbről egy nem használt kártyám, és úgyis új készüléket kell vásárolnom, gondoltam, ha már van lehetőség rá, akkor dual SIM-es telefont veszek ezúttal.

    Ha mégsem lesz megfelelő 2 kártyás modell, az sem katasztrófa. És az sem, ha nem a szolgáltatónál vásárolom meg.

    Csak tényleg... legyetek olyan kedvesek, és írjatok számomra ajánlott készülékeket, indoklással! :K

    Íme a nyitó hozzászólásom még egyszer!

    Köszönöm előre is, még egyszer!

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák