Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murkesz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Max. 60ezer Ft körüli határral szeretnék okostelefont vásárolni. T-mobile domino kártyát kéne kezelni a kütyünek. Ezen kívül van néhány (szerintem) viszonylag szerény igényem:
    - google kezelők (címtár, mail, calendar) -> android és BB tudja, WP8-as tapasztalatom nincsen
    - web böngészés -> evvel csak nem lesz gond
    - zenehallgatás (ha flac player is lenne rá, az lenne a csúcs, de mp3 is megteszi)
    - jó minőségű offline navigációs gps legyen a rendszerre (pl. igo) -> ez tényleg csak ritkább használatra
    - gps tracker alkalmazás (pl. runkeeper vagy valami hasonló)
    - jó pdf, ebook olvasó -> alapvetően nem ezt használnám olvasgatásra, de néha megesne
    - reszponzív legyen, nem akarok azon idegeskedni, hogy akadozik
    - ne essen szét, igényes kinézet -> tudom. ez relatív :)

    Igen, kamera abszolút nem érdekel.
    Szóval nézelődtem. Alapvetően Samsung Galaxy S advance meg Nokia Lumia 620 tűnt eddig a legnyerőbbnek. Utóbbihoz jár navigációs szoftver, amit általában szeretnek a felhasználók, viszont láttam panaszokat a hangminőségre. Előbbinél a kora riaszt kicsit vissza. Nem tudom, mennyire lassul be. Főzött ROM-októl, teló buherálástól nem félek, de ha egyszer beállítom, akkor utána maradnék a kazsuál használatnál.

    Két készüléket összehasonlítva valami nyilvánvaló pro/kontra? Esetleg más életképes alternatívák, amik az én igényeimet célozzák meg, és átsiklottam fölöttük?

Új hozzászólás Aktív témák