Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edem96

    senior tag

    válasz Dhampir #21865 üzenetére

    Én most adtam el az enyémet... Végre :C :P 10k-t adott érte az ember.

    w333: Annyiból igazuk van a többieknek, hogy nem mindenkinek megy +12k-t kiadni egy telefonra. Amúgy ha megengedi a keret, akkor vegyen S Advance-t vagy Lumia 620-t, mert ezek mégiscsak elismertebbek mint a ZTE, Huawei. Én pl. a suliba mondtam pár havernak hogy Y300-t akarok venni és gyorsan le lettem "hurrogva", hogy a Huawei az egy sz@r, stb... Ezért határoztam el magam, hogy vagy gyüjtök vagy megkérek valami ismerőst hogy vagy adjon kölcsön vagy megvesszük az ő nevére előfizuval és én fizetem a havidíjat. Még a végén lehet az lesz hogy lesz@rom, hogy fikáznak érte és megveszem a Huawei-t. :B

    Peace :R

    Amúgy azt észrevettem, hogy kezdenek elszaporodni ezek a kínai cuccok. :Y Amúgy sajnos nem értem az én korosztályomat :( . Megy a mindenkit lehurrogás, szidás, azért ha nem márkás cucca van. :((( Amúgy a Nokiám is le volt hurrogva, mert régi, elavult, stb... Mikor kijelentettem, hogy tetszik a Huawei akkor jött a gazdag gyerek (Galaxy S4-e van) azzal, hogy miért nem veszek inkább GS4-t, HTC One-t. Erre egyszerű a válasz: nem vagyok "pénzes hülyegyerek". Örülök ha megtudok venni egy SG Ace2-t, Lumia 620-t, SGS Advance-t. :K

    [ Szerkesztve ]

    Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

Új hozzászólás Aktív témák