Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tollent

    friss újonc

    válasz Kawauso #164081 üzenetére

    Redmit olvastam máshol. Néztem, hogy 40-ért abban is 2GB RAM van.
    Nyilván nem a 100 mag cpu miatt drágább érdemben, hanem a Li-ion akkumlátor a drága, minél nagyobb.
    Engem meg minden nap hívnak a szüleim és az egy órás beszélgetés, amit ki is hangosítok, hogy ne tartson fel. Ez az az alap, amire még rájön minden más hívás, szóval sokat használom. Cserés lesz az akksi.
    Ha nem használom ki a sok magot a nagyobb akksi csak hátrány, mert drágább lesz a csere.

    Ezen a logikán jutottam oda, hogy ha elég nekem ez az öreg Thor akkor halászni kéne az alján a zavarosban, ami a legnehezebb, mert ott van a legtöbb semmire nem való szemét.
    Ebben a Thor-ban 3GB RAM van pechemre. No, de egy 5 éves környezetben. Érted, nem tudom, hogy a hardverkörnyezet számít e annyit, hogy ma 2GB ér e annyit mint akkor 3GB, amit megszoktam.

    Ha abból indulok ki, hogy a lapokat a hardverátlagot figyelve szerkesztik, akkor nem elég 2GB. Csak ez a 4GB amit írsz ez már önmagában felnyomja az árat 60 rongy felé/fölé.
    Egy használt Thor meg mittom ötezer és akkor az ember megzavarodik, hogy ez 5 ezres telefonról tényleg egy 60-ezresre kell váltani, különben csak a guta üt meg?

    Fú, nagyon nem könnyű manapság ezeket a vackokat kiválasztani.

Új hozzászólás Aktív témák