Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eight

    senior tag

    Üdv!

    Ajándékként keresek telefont. Nézegettem a Readmi Note 9 Pro-t, ami kb. megfelelne szerintem a célszemélynek. De ha tényleg megéri mehetne feljebb is az ár, ezért talán van mozgástér:

    A kívánt paraméterek a RN9P-ból kiindúlva:
    - Hölgynek lesz, tehát lehetne kisebb és/vagy könyebb.
    - Amoled vagy magasabb fényerő nem ártana, alacsonynak tűnik az a 450.
    - Játék nem lesz szerintem, max candycrush meg hasonlók, szóval SOC csak a fogyasztás miatt lenne fontos.
    - SD kártya slot kell, sok kép készül.
    - NFC jó lenne.

    Megérné a felárat az A71 vagy a Mi 10T lite 5G? Estleg engedjem el a SD kártyát és Mi Note 10 Lite vagy mi 10 lite 5g?
    Bármi más ami jobb ár érték arány, (ritkán van telefoncsere, szóval inkább többet költök ha érdemes és megéri, de az almás telefonokat nem szereti)?

    További kérdések (ha maradna a RN9P)

    - A régebbi híresztelésekből megismert WI-FI eldobás probléma már megoldódott?
    - A Widevine tanúsyítványt végül vissszakapta, vagy 480p max lenne a Netflix (mert az azért gond lenne szerintem)?
    - SIM1 telefon kártya lenne, SIM2 csak adat + SD kártya. Lehet ezzel a konfigurációval bármi gond/limitáció (pl mi történik ha a SIM2-őt használva beszélgetés folyik VIBER-en és akkor bejön egy mobil hívás a SIM1-re, ilyenkor szakad az adat-beszélgetés?)

    Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák