Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tinca74

    újonc

    Sziasztok! Ajánlanátok telefont?
    - Árkategória. 60e be jó lenne, ha beleférne, esetleg kis föle, ah meggyőző, de ha nem használnám ki ezt a keretet, az még inkább tetszene
    - Használt vagy új? mindegy
    - Hol vennéd meg? Vodánál nem találtam értelmest a kínálatban, így független új, vagy használt
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, best-buy hosszabb távra
    - Mire használnád? Futárapp fog futni rajta, ami piszkosul zabálja az akksit (folytonos gps és adatközlés). Ezzel együtt jár, hogy frankón működő auto fényerő, és nagy maximális fényerő kell, hogy nyári verőfényben se legyen gond. Átlagosan hetente egyszer leesik, rosszabb esetben menet közben, tehát erős tok kell rá. Könnyítésként nem érdekes a játék, meg videó sem. Viszont jó lenne, ha normális fotókat lehetne lőni a hátlapi kamerával (vagy kamerákkal), nem olajfestményeket. Az előlapi nem érdekes. És a rendszer ne akadozzon.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, nyílt
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Ez fontos, nem lehet túl nagy. Samu S7-et használtam strapabíró tokkal, ez még épp jó volt méretben. Kicsi kezem van, az oktávot még azért átfogom a zongorán.

    Sajnos az S7 vmi alaplapi probléma miatt megmakkant, csak ezért cserélek, egyébként megfelelne. Illetve egy gond volt vele, az akksi nem bírt ki egy 8 órás műszakot.
    Hirtelen amit találtam a környezetemben:
    Samu S9 használtan 60e körül, bár itt az akksiidő kérdéses
    Realme 3C új-45e
    esetleg Realme 6S új - 65 e, bár ez valszeg nagy lesz (élőben nem fogtam)
    Mit nézzek még? Strapatelefont, annak a méretét nem növeli az erős tok? Vagy...?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák