Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Tegnap észrevettem, hogy már tudok a Telekomnál a számommal új kedvezményt igénybe venni, jövő év elején jár le valamikor a hűségidő. P20 Pro-mat cserélném le, de kicsit bizonytalan vagyok. Eddig Pixel 5 volt a kiszemelt, de ennyi pénzért kissé fájó a középkategóriás SoC, ill. olvasgatok ezt-azt róla, hogy hézag van a kijelző és a hátlap közt, meg a képkezelés lassú, ill. olyat is láttam, ahol épp a SoC miatt akadtak problémák (gyenge teszteredmény, itt-ott lassabb, mint a konkorensek). Kínai telót, Huaweit, Samsungot nem akarok. Úgyhogy egyre jobban sodródom az Apple felé. Feleségemnek XR van, és szereti, engem is néha lenyűgöz, bár azért sokszor ha valamit keresek, vagy meg akarok rajta nézni, szentségelés nélkül nem mindig megy :) Kérdés, hogy vajon 12, vagy 11 Pro? OLED kijlezőt szoktam meg, így ezek jönnek szóba, sima 11 nem. A 12 szögletesebb design-ja nekem jobban bejön, nem szoktam nap mint nap fotózni, ill. azt is csak automatán, úgyhogy ebből a szempontból a 12 is jó, bár a hiányzó optikai zoom-ért kár. Akkudiőben talán jobb a 11 Pro, de úgyis home office-olok, szóval nem annyira releváns. Meg kocsiban is töltöm úgyis a telót. Melyiket, és hol érdemes megvenni? T-s előfizummal (Magentás vagyok, Mobil S+10GB nettel), vagy máshol inkább? Feleségem XR_jét az isytel-ban vettük.

Új hozzászólás Aktív témák