Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    Beugrottam a Lurdy-s xiaomi boltba, megtapiztam a keszulekeket.

    Igazabol 3 telo kozott vacillalok, az alapszitu: szeretek minosegben zenet hallgatni, ezert eddig normalisabb fulest hasznaltam, aztan a korabbi Mi 9 SE melle a jack hianya vegett szereztem egy fiio btr3 fejhallgato erositot, es azzal hasznaltam oket.
    A jov heten elvileg visszakapom a korabbi Mi 9 SE - m arat, vissont utodot kene valasztanom
    Mi 9 SE, sima Mi 9 es a Mi 9T jatszik

    Mi 9SE okes, ismerem, talan kicsit lehetne nagyobb a kijelzo, de szerettem. Arban okes, akksija a legszarabb, a notch picit zavaro azert

    Mi 9 tetszett a merete, minosegi darab nagyon, illetve hardverban is a legerosebb. +30K t ra kene dobnom, akksi turheto, notch ugyanugy icipicit zavarna. No jack

    Mi 9T - kulseje elfogadhato, a holo mintazatert nem vagyok odaig meg vissza. Jo spec, tetszik a teljes kijelzo es rejtett kamera, akksiban ez a nyero, es meg van jack is rajta. Arban szinten okes, nincs jack

    Igazabol a specifikaciok es jellemzok miatt a 9T fele huz az agyam, a kek szinnel meg meg is tudnek baratkozni, nem artana ha nem kene folyton etetni, elonye a nagy akksi es a jack.
    Mivel pont szeretnek egy komolyabb fulesbe beruhazni, mi 9T mellett a bluetooth erositore nem lenne szukseg, befektethetnem inkabb a fulesbe...
    A Mi9 az eselyes mellette, igazabol a +30K sem vagna foldhoz, csak normalis fulessel +60-70K lenne inkabb, viszint minosegre kicsit komolyabb darabnak tunt mint a mi 9T

    Ti melyiket lepnetek meg inkabb?

Új hozzászólás Aktív témák