Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • josipov

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy ideje okosteló vásárlásán töröm a fejem.
    9 éve vettem utoljára telefont, így kicsit le vagyok maradva a témában. :))
    Olcsó használtat keresek nem üzemszerű használatra.

    Összeírtam ami eszembejutott, aztán a hozzáértők megmondják hogy ebből mennyit felejtsek el, és az árhoz mennyit tegyek hozzá :)

    - Árkategória: 10-15e Ft, max.
    - Használt.
    - Hol venném meg: használtan az aprón.
    - Mennyi időre: Hosszú táv + egy év. (Most van egy 9 éves B2100-am telefonálni és egy 6 éves GalaxyS Adv. ívelt rókabőr PDF-et olvasni. Most vannak kb félidőben :) )
    - Nyílt op.rendszer, saját szoftver fejlesztésekhez és hackeléshez, lásd lentebb.
    - Mekkora készülék: ideális 4", max 4,5", zsebbenhordás, kövér ember szűk nacival :D

    - Mire szeretném használni, mi a fontos:
    - telefonálni nem fogok róla, arra van megbízható telefonom.
    - Elsődleges funkciója Zsebszámítógép, a lehető legtöbb helyzetben kiváltani a méregdrága 14" ipari notit.
    - hack: mindenre fogom használni azon kívül amire kitalálták.
    - Gyakori típus legyen (alkatrészellátás, tudásbázis, root). Ha elpusztítom, hamar találjak másik ugyanilyet, ne kelljen új telót, esetlegesen új szoftvereket megszokni.
    - microUSB, full OTG: USB szenzorok, műszerek használata, akár hubon keresztül. Adatkapcsolat PLC-vel, mikrosütővel, űrhajóval, krumplifölddel.
    - Kamera: tökmindegy, már 10 évvel ezelőtt meghaladták a szükségleteimet. Zseblámpája legyen jó.
    - Akkumulátor: az összeset, de mindenképpen cserélhető.

    Jó-ha-van extrák:
    - szeretem a fizikai home gombot, a dedikált helyimenü és vissza gombokat.
    - valamiféle mechanikai ellenállóképesség, víz-por-törésállóság.
    - ha nappal a hátam mögött is látom a kijelzőt

    A segítségeteket előre is köszönöm!

    szerk: posztolás után újraolvasva már elég hülyén hangzik amit leírtam, így elsőre azt is szívesen fogadom, ha csak azt mondjátok meg, mit is akarok :)

    [ Szerkesztve ]

    A mérnöki tervezés a biztonsággal figyelmen kívül hagyható értékek kiválasztásának művészete.

Új hozzászólás Aktív témák