Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mateglaj

    tag

    Sziasztok!

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    200e Ft környéke
    - Használt vagy új?
    Lehetőleg új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    Nem lényeges, hol történjen a vétel, a legkedvezőbb ár fogja megszabni, hol veszem majd.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Mindeddig a best buy telefonokat szajkóztam, de úgy érzem, ideje egy erősebb készülékre is beruháznom...
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    Mindennapi általános használatnak lenne kitéve, de ezen felül a leges legfontosabb a kamerája! Ezen kívül használva lenne még játékra (PUBG mobile, arcade játékok), böngészés, Messenger, stb...
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? -
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Minimum 5 col, de ha nagyobb sem sírnék.. :D

    Őszintén megvallva, nagyon szeretem az androidot, világ életemben azt használtam, viszont egy ismerősöm iphone 8-at használ, és a kamerájának a gyorsasága és élessége nagyon megfogott...Androidos telefonok között is van olyan, aminek a kamerája van ilyen szép és gyors? Gondolok ez alatt az S8-ra, esetleg majd a OP6-ra.

Új hozzászólás Aktív témák