Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    Sziasztok!

    Kérhetném a segítségeteket netán Édesanyámnak telefonvásárlás ügyében. Igyekeztem összeírni a kritériumokat, szerencsére nem nagyon túlspecifikált a helyzet.

    - Árkategória. 35 ezerig simán jöhet, az ő felhasználásához lehet ennél olcsóbb is megfelelő.
    - Használt vagy új? Új kellene.
    - Hol vennéd meg? Bárhol, csak a kínai lassú rendelés nem játszhat, mert annál hamarabb kell majd.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Sokáig kellene, hogy működjön, jó ár-érték aránnyal.
    - Mire használnád? Alkalmi böngészgetés, e-mailezés, sms, telefonálás, esetleg ritkán helymeghatározás. :) Az egyetlen lényegi elem, hogy hosszú életű telefon legyen lehetőleg ne kelljen hamar lecserélni mert elpusztul, plusz olyan ami sokat megy akksiról.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Androidos lesz ez.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Minél kisebb, ahogy néztem semmi nincsen már 5 coll alatt.

    *Én az eustockos Homtom akármit is néztem akár, ha lenne raktáron majd valamikor.

    Köszönöm előre is a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák