Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integreat

    tag

    Sziasztok!

    Átgondoltam, és a keretemet 70 ezer környékére emelném.
    Tehát amit szeretnék:
    - 70 ezer forintig, újonnan, számlával
    - jó kamera, a kategóriájában a legjobbat szeretném kihozni, fontos a jó kép/videó, frontcamera téren is
    -multitasking (több alkalmazás egyszerre való használata, például: böngészés, instagram, közben esetleg messenger call)
    - egyszerűbb játékok

    amiket kinéztem, de nem vagyok annyira jártas a témában, így bármi más ötletet elfogadok:
    - moto g5 plus: ez túlmegy a kereten, 78 körül jutok hozzá, viszont mindenben tetszik, kivéve az iránytű hiánya, nehezebb a tájékozódás így, és szoktunk túrázni... ez kicsit fáj, illetve a design sem tetszik.
    - redmi note 4: elég rossz a kamerája, de olcsó, maradna pénzem, hardverileg jó, és minőségileg is elvileg helyt áll. itt kérdésem, hogy tényleg nagyon gyenge a képek/videók minősége, vagy csak túl sokat várnak ebben a kategóriában? illetve 2: jön hamarosan a note 5, lehet, meg kéne várnom, és kihúzni ezt a max fél évet a mostani készülékkel?
    - samsung j7 2016: kevés ram, kevés belső tárhely, de mégiscsak samsung, kamera terén biztos jó, árban is elmegy.
    -honor 6x: a kamerája elvileg jó, árban pedig nagyon rendben van. a strapabíróságát tokkal tudnám kezelni.
    -nexus 5x: régi készülék viszonylag, de a kamerája kimagaslik. Félek a bootlooptól, illetve az ára 1 éve is ennyi volt, így kicsit "átverve" érezném magam.
    egyéb: ezek a készülékek ugrottak be. esetleg valami más ötlet? márkából bármi lehet.

Új hozzászólás Aktív témák