Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok!

    Telefonvásárlás előtt áll barátnőm, melyhez neki az alábbi paraméterekkel keresek telefont:
    - Android-os teló
    - 5-5,5"-os kijelző
    - FullHD felbontás
    - Minimum 3GB RAM (3 max 4GB)
    - 2500maH-s-nál nagyobb akksi
    - 64GB-os belső vagy MicroSD-s bővíthetőség
    - Snapdragon-os proci (esetleg Helio-s is jöhet)
    - B20-as támogatottság(jó ha van)
    - Jobb minőségű kamera
    - Márka kb mindegy
    - Új vagy használt telefon
    - Előnyben részesítem az újlenyomattal rendelkező telókat, de ha nincs nem gond
    - Lehetőleg új telót itthonról szeretném venni ( de a szürke importos is megfelel)
    - Kikötés sajnos a színe : fehér vagy arany szín (nem röhög :DDD )
    Árban ~60-70k

    Lényegében ő nem egy hardcore felhasználó :DDD , mindennapi átlagos felhasználásra kell, fotózgatni szokott felefonnal, ezért kellene egy jobb kamera, illetve egy jó nagy akksis teló.

    Amiket néztem eddig (használtan/újonan): (Ár érték arányban írom)
    - Xiaomi Redmi note 4 vagy 4X (habár itt különbséget nem tudok felsorolni mert gsmarana-n max annyival másabb hogy 1 hónappal később adták ki )
    - Huawei P9/P10 Lite
    - Xiaomi Mi5 64GB (habár ezt elég nehéz beszerezni , amx használtan 70k-ért)
    - Huawei Honor 7 =>??? ezt megéri megvenni, mert már nem mai teló
    - Leeco x620 (s625 procival) => ebből kivételesen a Rose Gold tetszik neki, nem kell fehér.
    - huawei Honor 6X

    Ha azt nézem 2 évre vennénk akkor lehet valami új/ropogósat vennék, pl.: Huawei P10 Lite , viszont ha árbajnokot akkor Xiaomi Redmi Note 4 B20-al ~50k környékén, ha meg bitang erőset , akkor a Xiaomi Mi5(S820-al szerelve)

    Egy biztos, Zuk Z2 kizárva sajnos, mert neki nem tetszik (Igaz nekem volt és elég jó kis teló)

    Ezenfelül bármit ajánlhattok, mert pár napja már nézegetem, illetve 2 hete kérdeztem itt fórumon de sajnos nem sikerült dönteni mit is éremes venni.

    Segítséget előre is köszönöm. :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák