Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gymanotheone

    csendes tag

    Hellosztok!

    Szeretném lecserélni a Lenovo Vibe X2-met. Ehhez szeretnék segítséget kérni, mert egyszerűen nem jutok dűlőre.

    Árkategória: Nagyon nincs plafon,de a jó ár/érték arányt kedvelem és nem ragaszkodom divatmárkákhoz sem. Viszont a minőséget szeretem. Nem szeretnék gyermekbetegségekben szenvedő telefont. (pl, nem érzékel rendesen az ujjlenyomat olvasó, túlérzékeny a be-ki kapcs gombja, gyorsan merül v melegszik stb)

    Használt vagy új? Alapvetően új készülék, de a pár hónapos használttól sem zárkózom el.

    Hol vennéd meg? Teljesen mindegy. Megbízható helyről garit könnyen érvényesíthető (oneplus is szimpatikus) Dual simest szeretnék mindenképp így a kártyafüggetlenség alapvető.

    Hosszú vagy rövid távra tervezel: Örülnék ha legalább 2 évig kibírná.

    Mire használnád? Telefonálás, sms, fb, messenger, viber, tinder, menetrendes appok zenehallgatás fényképezés néha.
    Filmezni és játszani nem szoktam telefonon.

    Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Jelenlegi az 5", ez kényelmes pláne hogy kicsi a markom. Így mivel mindenképpen két kezes majdnem minden telefon játszhat még az 5.5 is, de inkább 5 körülit szeretnék.

    Ami számora fontos 0 nit-es háttérvilágítás feketéknél. Fast Charge, Dual sim, Fingerprint scanner, wifi hotspot, jack dugó (kackac), megbízható telefon. (fél év után nem kezd el mindenféle hibát produkálni)

    Ami eddig szóba jött, P9, Honor 8, One Plus 3, Samsung A5 2016 dual.
    Amiket elvetettem : One plus X(nem megfelelő specifikációk) , P9 lite (sok negatív felhasználói vélemény)

    P9 és Honor 8 nem 0 nit-es. One Plus 3 pedig elég nagy. A5-re pedig azt írták a felhasználók hogy gyenge a proci a sok feature-höz ami benne van (fingerprint , fastcharge)

    Így nem tudom hogy mi legyen. Olvastam ajánlások között a htc 10et is, de számomra az nem csak nagy, de még vastag is és csúnya.

    Tudom nehéz eset vagyok. Segítségeteket előre is köszönöm!

    M

Új hozzászólás Aktív témák