Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Negative #13896 üzenetére

    ha android kell, új és független telcsi, akkor adott árkategóriában jelenleg ajánlott a spica!

    [ Szerkesztve ]

  • s4tch

    veterán

    válasz Negative #13896 üzenetére

    Szia!

    Hasonló cipőben járok, csak árban picit messzebb is merészkednék. E71 elment, szép, jó, szerettem, csak jött a szokásos "két évente új készülék" dili... T-s vagyok, az ottani kínálatból válogatnék elsősorban. Amit néztem:
    - Spica: jelenleg talonban van, de az anyaghasználat nem győzött meg arról, hogy 2 év múlva is egy darabban lesz. Ezen kívül a szoftveres oldal sem túl erős, xda-developers pang, samdroidon van egy froyo port, de a fele masina nem működik...
    - Hero (G2 Touch): jó árban van ez is, irdatlan fejlesztői brigád áll mögötte (lásd hivatalos htc frissítések és xda-dev), csak maga a vas nem tetszik túlzottan. Szerintem csúnyácska.
    - X10: drága, húzódik a szoftverfrissítés. A vas vadállat, szép nagy tepsi.
    - kakukktojásként Wave: ha olyan támogatás és szoftveres ellátottság lenne a bada mögött, mint az androidnál... De nincs olyan.
    - másik kakukktojás: iPhone 3GS. Meglepődtem az árán, nem is vészesen drága, erősen gondolkodom rajta, ha lenne home screen és multitask, nem agyalnék tovább.
    - Galaxy S: legdrágább jelen pillanatban, annyit telefonért nem adok.
    - X10 mini pro: csaknem ideális lenne - normális méretben. Pedig jó az ára, klassz a forma, ügyes a billentyűzet, de az Android egyszerűen nagyobb méretű és felbontású kijelzőt érdemelne.

    Szóval a T kínálatában egy sincs, ami teljesen megfelelne. Amin még gondolkodom:
    - használt, független Legend: számomra vitán felül a legszebb telefon a piacon! Bőven jó lenne. Ha valaki tud egyet 70 ezerért, téma lezárva. ;] Bárcsak a T felvenné ezt is a saját márkás cuccok közé, mint ahogy a Herot... Első számú kedvenc a mai mezőnyből.
    - használt, független Milestone: a legvonzóbb hardver. Imádom a qwertyt, a korábbi két telefonom (M600i, E71) is ilyen volt.

    B-verzió: veszek egy E72-t. Zéró előrelépés lenne az E71-hez képest. Mondjuk elég jó telefon volt az is, ki is használtam, el lehet vele lenni.

    Sokra nem mentél velem, tulajdonképp annyit akartam kihozni az egészből, hogy nem is olyan egyszerű a választás. :)

Aktív témák