Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Szellem. #1208 üzenetére

    Ez nem semmi... Képesek voltak kiadni egy olyan változatot, ami
    1. Már egy igen jó ideje létezik
    2. A Pure még mindig lenyomja...

    Mik lesznek a tapasztalatok? (Most nem tudom összehasonlítani, hogy méretben akkora-e a telepítő, mint a régi final, mert még nem vagyok otthon, laposon, meg nincs nálam a setup), de ha az a régebbi final, akkor

    1. Kapásból leszedi az első frissítéskor a patch A-t, persze nem fogja javasolni, hogy indítsa újra a user.
    2. ha meg is teszi, lesz egy olyan 2 perces boot time, ami szerencsétlen esetben egyeseknél 1 perc fölött simán megmarad.
    3. Ha scan-kor az email-eket vizsgálod, akkor az Outlook 2010 x64 indításakor, ki fogja írni, hogy márpedig, nem "ő" az alapértelmezett levelezőprogi a gépen(ha egyébként nincs is más levelező a gépen, illetve scan előtt ilyet nem irkált)

    (Speciel Nálam az 1.-2. pont nem jött elő, csak a 3., de a Kaspersky fórumon többen jelezték az első két pontban szereplő jelenséget)

    Csak remélni merem, hogy nem a régebbi telepítőt adták ki véglegesnek, mert akkor nem igazán értem, hogy mit is csináltak a Kaspersky-nél kb másfél hónapig...

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák