Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Dtomka #4452 üzenetére

    Azért így reggelre elég lehangolóra sikerült összehozni az összképet. :(((

    Először is valami rejtélyes okból a személyed elleni támadásnak értelmezted azt amit írtam. Valószínűleg ott akadhattál el, hogy a te postodra válaszolva írtam, igaz pusztán azért mert a te válaszod volt éppen az utolsó ami HSM kritikájának szólt de nem csak neked szándékoztam címezni a mondandómat. Ettől függetlenül persze nulla offenzív tartalma volt.

    Áprilisban leszek 31éves, a "szóltam én hozzád?" stílusban megfogalmazott kérdéssel utoljára talán általános iskolában fordultak hozzám. Mivel nem igazán ismerlek, a topic nyitópostjától eltekintve a nevedet se nagyon láttam még az utóbbi szűk két hónapban mióta aktívan olvasom a topicot, így gondoltam nem kategorizállak egyből, mindenkinek van rossz napja. Ennek okán csak egy fun képet szúrtam be reakcióként, hogy lásd kb milyen képet vágtam amikor olvastam a mondandódat, hátha segít felismerni a helyzetet.
    A gesztus kudarcba fullad mert ismét rejtélyes okból megállapítottad hogy én kötekedni szeretnék veled. Pár perccel később kapcsoltál és szerkesztéssel megtoldottad egy smileval amit béke veled jóemberként vettem/értékeltem és lezártnak tekintettem a dolgot. Igen ám csak ezt követően a moderátor rád szólt hogy szájkarate off (legalábbis feltételezem hogy neked címezte mert fogalmam nincs mikor írtam bármi ide sorolhatót..), ezzel véget vetett annak aminek már amúgy is vége volt. Most felkelek és azt látom hogy a képet amit neked linkeltem valaki törölte a postommal együtt, számomra ismét csak megfejthetetlen értékrend/logika alapján úgy, hogy a "szóltam én hozzád?" viszont már átment a rostán, az maradhatott! :C

    Nem állt szándékomban személyeskedni senkivel, azért is nem szóban reagáltam. :R

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák