Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz mdani01 #88943 üzenetére

    Mondjuk én nekik adtam ela kia pro ceed-et
    Gusztustalanul próbáltak alkudni
    2,2m ajánlottak telefonban, gondoltam, hogy helyszínen alkudni fognak, de hogy bedobtak egy 1,6 m ajánlatot fapofával elsőre, miután kpróbálta az autót és terrmészetesen nem talált hibát, majd elvonult egy irodába látszólag tárgyalni valami felettesel.
    Az 1,6m ajánlatra fepattantunk elkezdett nyugtatni, hogy intéz még pár telefont.
    2x zajlott ez le már 1,9m tartottunk, de ez volt a végső ajánlata, mi elköszöntünk, hogy annyiért sem (mondtam neki, hogy annyit adtak volna 2 kia kereskedésben is érte, ha beszámoltatom, majd elmentünk és kb 30perc után hívtak és bemondott 2m-et. Ezt elfogadtam, mert hahun is 2,1-2,2 között voltak jobban felszerelt példányok, igazából kereskedésekben is 1,8m volt a pkafon amit adtak volna, ha ott veszek új autót. 13:30-16:00 tartott az alku amíg ott voltunk és ez után 30 perccel hívtak, majd még visszamentem kp fizettek, mindent elolvastam amit adtak papírt, valami 17:30 kor végeztünk.
    Amúgy vérprofi volt a gyerek, olyan meggyőzően érvelt az 1,6m mellett, hogy simán elképzelhető, hogy egy kicsít naívabb hozzánemértő otthagyja nekik annyiért.
    Én ingatlanozok és több, mint 60 sikeres alkun vagyok túl, de így is azt mondom vérprofin alkudott a srác :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák