Hirdetés

  • Érkezik a Crucial LPCAMM2 memóriamodulja

    ph Az új szabványra épülő opció 32 és 64 GB-os verziója árat is kapott már.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    ubyegon2, colomb2, BoB:

    Köszi a válaszokat. Őszintén szólva nem gondoltam, h ekkora flame lesz egy ilyen piszlicsáré dologból. Tény, hogy én sem olvastam utána kellőképpen, valamint túl hamar kommenteltem, türelmetlenül, rossz szokás. :)

    Én még bizonytalan vagyok bashban, és igaz, hogy kényelmesebb a gui. A customizer ugyanazt csinálja mint a mkconfig, de ebbe bele kell szokni. Másrészt én nem ismertem ezt a parancsot. Fogalmam sincs, hogy Ti honnan ismeritek a száz másik paranccsal együtt, de elismerésre méltó. Ha már itt tartunk, lehet bashban parancsra keresni?

    Egyébként pedig védelmemben mondom, az asszony miatt van az egész, ha nem a megszokott os indul el neki, akkor már kérdések ezrei jönnek rám, szóval szidjátok őt. :DDD

    peace! :R

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák