Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz Watt25 #56721 üzenetére

    A mai geeks.hu cikkből idézek:

    "A Google gőzerővel fejleszti a YouTube Data API-t, tehát azt a részét a szolgáltatásnak, amely az adatok letöltéséért felelős. Az új verzió (v3) alapja már a HTML5, és benne a feliratok, kommentek kezelése is megváltozott. Ez eddig szép és jó, ám van egy kis mellékhatása: egyes 2012-ben gyártott, vagy ennél régebbi okostévék, Blu-ray lejátszók, az Apple TV és a Google TV első és második generációja már nem lesznek képesek lejátszani az újabb tartalmakat."

    Én sajnos nem értek hozzá, de nekem ebből az jön le, hogy a mi tévénken lévő YT kliens nem kezeli a HTML5-öt, így aztán vagy elindul, de üres lesz, vagy pedig el sem indul. Ezért ajánlja a böngészős YT-t a Google.

    A fenti cikk a továbbiakban arról is ír, hogy a Google biztosan kiad majd egy új klienst a régi eszközökre, de szerintem ez képtelenség. Azt lenne jó tudni, hogy mennyiben más az LG 2013-as tévéin futó Netcast, mint a korábbiakon lévő. Ha nem alapvető az eltérés, akkor lehet hogy csak az LG-n múlna, hogy megadja nekünk is a 2013-as klienst. De ez csak egy laikus eszmefuttatás :U

    Egy-két héten belül biztosan kiderül.

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák