Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bowser #49201 üzenetére

    Nem tudom mennyire hibás logika az, ha én még várok amíg hígul, illetve jobban eloszlik, helyére kerülnek az emberek. Ha most a tavalyi gold és silver játékosok rendre bronze-ba kerülnek, akkor én a tavalyi silver4 után tuti odakerülnék szintén, főleg hogy velük küzdenék meg ugye. És persze, sok-sok meccs után előbb utóbb felkerülnék, de azért nekem nem mindegy, hogy a napi 1-2 meccsemmel hány hónapig tartana, és közbe halálra idegeskedném magam. :DDD Inkább játszok aram-ot, meg egyéb fun modot még 1-2 hónapig, és aztán a besorolókkal ha nem is silverbe, de bronze tetejére kerülök, mint most beesni bronze 5, és aztán 1-2 hónapig idegelni magam míg felvergődök. (régen mikor még kiskocka voltam, és belefért volna napi 12 óra lol (ha játszottam volna vele akkor), nem paráznék, de most kevesebb időt töltök aktív játékkal)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák