Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Beni97 #47751 üzenetére

    Hát grat! Nekem is a goldba jutás az álmom, szerintem az egy elég nagy választóvíz. Mondjuk egyelőre elég lazán kezelem a kérdést, nem követem a feljebb jutás "aranyszabályait", miszerint csak a legjobb hőseiddel játssz, dodge-olj ki ha már a champ választónál veszekedés van stb.

    Most pl. haverral mides-adc-ket fogunk tesztelni, ő supportol én meg hozok valami jó maget carrynek. Szerintem lanen simán megessszük az enemy lövészt ha jövök pl. egy Veigarral, Annieval, Malzával, Swainnal stb. Lövészekkel én úgy vagyok, hogy feljebb biztos jók, de itt silverben kb csak a csapat gyenge pontját képezik, instant halnak, semmi sebzés. Ezért hozok inkább én egy midest oda, így más már nem lehet eme gyenge pont képviselője és én sem, mert így kapunk egy használható hőst aki akár instant eltüntet egy-egy ellenfelet lásd Annie vagy Malza vagy Veigar. És még azt sem mondanám, hogy endgamera erősebb az adc, mert ott is 1 gombnyomás és halott ő meg nem fog tudni olyan gyorsan annyi sebzést kitolni.

    Na majd jelzek hogy ment :)

Új hozzászólás Aktív témák