Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz sutyesz96 #29954 üzenetére

    Én is leírhatnám ugyan azt, hogy 10 vesztes ranked meccsből 9-et az ADC miatt veszítünk el - rankedre még nem tudtam carryt vinni, mert egyszerűen nincs, egyszer próbáltam Sivirrel, de akkor meg a maradék két lane veszített. Normalon meg vittem Quinnt és Dravent és jé, tudtam farmolni, illetve meccs alatt is meghatározó szerepem volt (csapaton/all-in top/második sebzés). Hogy ez miért nincs így rankeden, nem tudom :U

    @hugi0: mifranc az a Cho'Gath??!! :O Gyere inkább az én meneteimbe mellém, nem akarok továbbb esni a ranglétrán :( (érzem, hogy muszáj leszek venni/kispórolni egy ADC-t)

    #más: mi alapján dobál össze játékosokkal? Ugyan úgy nem volt kerete a játékosoknak betöltőn se Silver IV-ben, se Bronz I-ben, tehát elvileg ugyanolyanokkal dobál össze. Nekem se volt keretem, néha pár csapattársnak. Csak kíváncsi lennék, hogy divzió szerint dobál össze vagy valami egyebet is figyelembe vesz?

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák