Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    válasz kurtuzov #2716 üzenetére

    "A kettő közt van egy pici különbség és ezt nem tudom miért:
    az as_mp_Tool v0.3.ini fájlban gyakorlatilag a gyártóspecifikus infó kihagyásra került, de ennyi. A lényeg, a bin fájl, az ugyanaz."

    Igen, a bin ugyanaz , amennyiben a két verzió egyezik. Ezt ellenőrizheted, ha a bin MD5 checksumot ellenőrzöd. A verzióban a számozás az évszámot, hónapot, napot tükrözi.
    Valóban csak az INI fájlban szokott különbség lenni. A rack nevét ott bármire átlehet írni.

    "Ez azt jelenti (a station-driveres fw-ből kiindulva) hogy bármelyik megfelelő Asmedia 105x chip-es külső HDD-re fel lehet tenni?"
    Igen.

    "Új fw-t még nem mertem rátenni, csak megnéztem:"
    Akkor ennek megfelelően kapcsold ki az összes HDD Standby , és ehhez kapcsolódó checkbox-okat, valamint az Idle Timer-t Never-re állítsd (ugyanúgy, ahogy most van).

    "Lényeg, ne kapcsoljon ki-be random, mert még másolni sem lehet. "
    Ahogy írtad, nem biztos hogy a firmware a hibás, lehet hogy a win8.1. A te rackedben egyébként 2013 januári firmware van, ami már eléggé új. A station driversről a legújabb 2013 áprilisi lenne (13040911DA01).

    Nyugodtan rárakhatod, a station-driver fw-t már sokan felraktuk mindenféle rackre.

Új hozzászólás Aktív témák